Archiwa autora: Iza Kardach

Spotkanie autorskie

12X uczniowie klasy 1b i 2a pod opieką nauczycieli p. Agaty Baranek-Wiechy, p. Aleksandry Stechlińskiej, p. Hanny Udzik i p. Aldony Zaradnej wzięli udział w spotkaniu autorskim z p. Reginą Gruchalską  na temat wędrówek ptaków, ich zwyczajów, sposobów odżywiania i budowy ciała.  Uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących rzeczy bawiąc się przy tym wspaniale.

page1pageOpracowała: Hanna Udzik

Śladami historii-klasa 2c

28 września klas 2c Pojechała pociągiem do Witaszyc. Podróż choć krótka, okazała się wielką przygodą. W Pałacu dzieci powędrowały śladami wielkich bohaterów. Dzięki wspaniałym przewodnikom uczestniczyły  w wojnach Napoleona Bonapartego, potem przeniosły się do zupełnie innego świata Gwiezdnych Wojen. Dużo radości sprawiła nauka łucznictwa i fechtunku. Po emocjonujących ćwiczeniach było ognisko i kiełbaski, a potem kolejna podróż pociągiem.

pagepage2

Konkurs plastyczny „Segregujemy BIO-odpady, bo takie mamy zasady”.

Uroczystość podsumowująca konkurs „Segregujemy BIO-odpady, bo takie mamy zasady” odbyła się dnia 22 listopada w ratuszu. W konkursie wzięli udział uczniowie z 14 szkół podstawowych z terenu gminy, którzy przygotowali ponad 200 prac plastycznych. Uczennica naszej szkoły Anna Zaworska z klasy IIIc zajęła III miejsce-opiekun mgr Izabela Rabczewska.

Gratulujemy Laureatom i Wyróżnionym.

IMG_8511IMG_8509