Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

w1

17 lutego br.  w Kaliszu, odbył się etap rejonowy  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Po eliminacjach szkolnych i uzyskaniu wymaganej liczby punktów, naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Żórawska z kl.6c i Jakub Dudek z kl.6b.

 

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do I klasy szkoły podstawowej

Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego ,,Warszawa” w Jarocinie na rok szkolny 2017/2018
Lp. Nazwisko i imię
1 Andrzejewski Jan
2 Bartkowiak Wojciech Jan
3 Biegańska Alicja
4 Browko Eliza Wiktoria
5 Czapulak Julia
6 Dopierała Michał Jan
7 Dworzańska Aleksandra Agata
8 Florkowski Filip Artur
9 Foltynowicz Maja
10 Gabryszak Antoni
11 Gatniejewski Kacper Jakub
12 Gola Mikołaj Marek
13 Górecki Olaf
14 Gruszczyńska Wiktoria
15 Grzegorek Kornelia Maria
16 Hajdasz Michał Krzysztof
17 Holz Jan Maciej
18 Jankowski Łukasz
19 Jańczak Dariusz
20 Kaczmarek Piotr
21 Kasprzak Bartosz
22 Kasprzak Kaja
23 Kempa Tomasz
24 Kłosowski Adam
25 Kłosowski Robert
26 Kmieć Aleksander Paweł
27 Kostrzewska Beata Janina
28 Kowalska Zuzanna
29 Krzyżaniak Mikołaj
30 Kuberka Julia
31 Kuchciński Kacper
32 Kuderski Wojciech
33 Kulczak Antoni
34 Kulka Karol
35 Łukasiewicz Zofia
36 Maciejewska Wiktoria
37 Malińska Lena
38 Malińska Zuzanna Marta
39 Marecka Julia
40 Matan Igor
41 Matuszewska Alicja
42 Mazurek Mikołaj
43 Michałak Krzysztof
44 Michor Nicola Maria
45 Moskalik Aleksandra
46 Moszyk Maksym
47 Nowak Nikodem
48 Piechocka Natalia Alicja
49 Postrzelana Patrycja Paulina
50 Radolak Jan
51 Ratajczak Dominik
52 Ratajczak Maja Wanessa
53 Roszak Mikołaj Gustaw
54 Skotarczyk Amelia
55 Sobiś Jakub Krzysztof
56 Soliński Mikołaj
57 Sopniewska Amelia
58 Sytek Jan  Aleksander
59 Szymańska Zuzanna
60 Szymendera Anna
61 Tomczak Łucja
62 Tomczak Nina
63 Walczak Bartosz
64 Włodarczak Miłosz Tomasz
65 Woelke Krzysztof
66 Woelke Wiktoria
67 Wojciechowski Mikołaj
68 Wojtkowiak Jakub
69 Wyrwiński Krzysztof
70 Zaworska Anna Barbara
71 Żurek Alicja
Lista dzieci nieprzyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5                                     z Oddziałami Integracyjnymi im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego ,,Warszawa”                         w Jarocinie na rok szkolny 2017/2018
Lp. Nazwisko i imię
1 Kmieć Daria
2 Skiba Kamil
3 Wiszniewska Olga Anna

Dzień Kobiet – artystycznie

mal

Uczniowie klasy III F wybrali się w Dniu Kobiet na wystawę do Skarbczyka. Tam mogli oglądać prace malarskie i rysunkowe pana Andrzeja Kowalczyka, który zajmuje się malarstwem hobbystycznie. Uczestniczyli także w warsztatach plastycznych, które zostały zainspirowane pracami pani Anety Kmieć- Wawrzyniak pt. „Minimalistyczne kocie historie”. Koty, które stworzyli uczniowie można podziwiać na korytarzu II piętra w szkole. Miłych wrażeń.

Lista dzieci z obwodu szkoły zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5  w Jarocinie
Lp. Nazwisko i imię
1 Andrzejewski Jan
2 Bartkowiak Wojciech Jan
3 Biegańska Alicja
4 Browko Eliza Wiktoria
5 Dworzańska Aleksandra Agata
6 Florkowski Filip Artur
7 Foltynowicz Maja
8 Gabryszak Antoni
9 Gatniejewski Kacper Jakub
10 Górecki Olaf
11 Grzegorek Kornelia Maria
12 Hajdasz Michał Krzysztof
13 Holz Jan Maciej
14 Jankowski Łukasz
15 Kaczmarek Piotr
16 Kasprzak Bartosz
17 Kasprzak Kaja
18 Kłosowski Robert
19 Kostrzewska Beata Janina
20 Kowalska Zuzanna
21 Krzyżaniak Mikołaj
22 Kuchciński Kacper
23 Kuderski Wojciech
24 Kulczak Antoni
25 Kulka Karol
26 Łukasiewicz Zofia
27 Maciejewska Wiktoria
28 Marecka Julia
29 Matuszewska Alicja
30 Mazurek Mikołaj
31 Michałak Krzysztof
32 Michor Nicola Maria
33 Moskalik Aleksandra
34 Moszyk Maksym
35 Nowak Nikodem
36 Postrzelana Patrycja Paulina
37 Radolak Jan
38 Ratajczak Dominik
39 Ratajczak Maja Wanessa
40 Roszak Mikołaj Gustaw
41 Skotarczyk Amelia
42 Sobiś Jakub Krzysztof
43 Sopniewska Amelia
44 Sytek Jan  Aleksander
45 Szymańska Zuzanna
46 Szymendera Anna
47 Tomczak Nina
48 Włodarczak Miłosz Tomasz
49 Woelke Krzysztof
50 Woelke Wiktoria
51 Wojciechowski Mikołaj
Lista dzieci spoza obwodu obwodu szkoły zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie
Lp. Nazwisko i imię
1 Czapulak Julia
2 Dopierała Michał Jan
3 Gola Mikołaj Marek
4 Gruszczyńska Wiktoria
5 Jańczak Dariusz
6 Kempa Tomasz
7 Kłosowski Adam
8 Kmieć Aleksander Paweł
9 Kmieć Daria
10 Kuberka Julia
11 Łazarski Jędrzej
12 Malińska Lena
13 Malińska Zuzanna Marta
14 Natan Igor
15 Piechocka Natalia Alicja
16 Skiba Kamil
17 Soliński Mikołaj
18 Tomczak Łucja
19 Walczak Bartosz
20 Wiszniewska Olga Anna
21 Wojtkowiak Jakub
22 Wyrwiński Krzysztof
23 Zaworska Anna Barbara
24 Żurek Alicja
W dniach 7.03.2017 r. – 9.03.2017 r. rodzice dzieci spoza obwodu szkoły są zobowiązani złożyć w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie.
10.03.2017 r. zostanie podana do publicznej wiadomości lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie oraz lista dzieci nieprzyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie

Zmieniono termin konsultacji!

Konsultacje odbędą się 23 marca 2017r.

w godz. 16.30 – 18.00

BIBLIOTEKA  SZKOLNA

codziennie zaprasza

poniedziałek 7.45 – 14.35

wtorek 8.00 – 16.00

środa 8.00 – 16.00

czwartek 7.45 – 15.30

piątek 7.45 – 14.00

1 b

Nasza biblioteka szkolna znajduje się w przestronnym pomieszczeniu, gdzie czytelnicy mają wolny dostęp do półek. Dla uczniów został wydzielony kącik multimedialny z czterema stanowiskami komputerowymi.

W bibliotece dzieje się dużo i panuje przyjazna atmosfera, dlatego jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w szkole.

A oto, co się w niej dzieje:

Czytaj dalej