Drużynowe Biegi Przełajowe

Sukcesem zakończyła się rywalizacja 35-osobowej ekipy naszej szkoły
pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego  Anny Przybylskiej, Marcina Szymkowiaka, Sławomira Udzika, Wojciecha Pawłowskiego oraz Jacka Szymańskiego, która 30 marca 2017 r. wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych w Żerkowie. Zawodnicy biegali na dystansach 1000 i 1200 metrów.
Drużyna klas 4 i młodszych dziewcząt zajęła I miejsce na 11 zespołów i awansowała do Finału Wojewódzkiego.
Skład drużyny: Julia Idzikowska, Żurek Maja, Gancarz Aniela, Borowińska Klaudia, Malińska Paulina, Pasiak Oliwia, Marszałek Kaja, Jędrzejewska Julia, Lipowicz Oliwia

Drużyna klas 5 – 6 dziewcząt zajęła II miejsce na 12 zespołów.
Skład drużyny:
Martyna Cincio Weronika Smołaga, ZuzannaŻurawska, Daria Mikołajczak, Weronika Grehl,  Julia Mania Antczak Marta, Maja Adamska,
Drużyna klas 4 i młodszych chłopców zajęła II miejsce na 11 zespołów.
Skład drużyny: Voloshyn Daniel, Andrejczak Mateusz, Kozłowski Miłosz, Włodarczyk Jakub, Nowak Kacper, Gowgiel Kacper.
.
Drużyna klas 5 – 6 chłopców zajęła II miejsce na 11 zespołów.
Skład drużyny:
Mateusz Szymkowiak,  Adam Jankowski, Michał Wojtkowiak, Rybarczyk Igor, Dariusz Walczak, Oskar Duczmal, Filip Strzykalski, Kosmalski Mateusz, Półrolniczak  Kacper, Dzieweczyński Piotr
Indywidualnie najlepiej spisali się Julia Idzikowska, która zajęła II miejsce, Martyna Cincio także była druga a Filip Strzykalski był trzeci i będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach wojewódzkich w maju.