Szlachetna Paczka

DSC_2524 DSC_2530

Po raz kolejny udało  Nam się wesprzeć jedną z rodzin naszego powiatu.  Wszystkim, którzy wsparli akcję: uczniom naszej szkoły, rodzicom, nauczycielom, uczniom klasy 2b gimnazjum – serdecznie dziękuję. Tym bardziej miło, że do zbiórki włączyły się również osoby spoza szkoły m. in. absolwenci.  Jeszcze raz serdeczne DZIĘKI!

A oto relacja z przekazania paczki rodzinie:

Dzieci początkowo nieśmiało zaglądały co się dzieje, ale zachęcone przez nas odpakowywały kolejne pakunki. Ich zaskoczeniu i radości nie było końca, zwłaszcza kiedy znajdowały produkty przeznaczone dla nich: kredki, piórniki, spinnery, a nawet zwykłe płatki śniadaniowe. Pani Kasia bardzo ucieszyła się z nowej kołdry i garnków. Zapas żywności napawał radością, że przez najbliższy czas łatwiej będzie funkcjonować. Punktem kulminacyjnym było wniesienie roweru dla Norberta. Chłopiec początkowo zaniemówił, a potem oglądał go dokładnie i na koniec mówi: „mamo mogę z nim spać?”.

Co chce przekazać wolontariusz? Ze swojej strony dziękuję za zaangażowanie w projekt, za wzorowe przygotowanie paczki dla rodziny odpowiadającej ich potrzebom. Miło było mi dostarczyć paczki do rodziny i cieszyć się ich radością z otrzymanej pomocy i upominków. Życzę wszystkim, którzy przyczynili się do powstania paczki dla rodziny wszystkiego najlepszego.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina? Rodzina przekazał słowa podziękowania. Pani Kasia mówi: „tak się cieszymy aż słów brak”.

DSC_2536 DSC_2532 DSC_2529 DSC_2526 DSC_2521 DSC_2520