Konkurs matematyczny

W dniu 20 września 2018 roku grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Z bohaterami Książek Kornela Makuszyńskiego w Świat Matematyki”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Woli Książęcej. W czasie 45 minut uczniowie zmierzyli się z testem zawierającym 10 zadań zamkniętych.. Najlepszy wynik z naszej szkoły i I miejsce na poziomie klas  V zajęły: Maria Cuprych i Maja Roszak z klasy V f. Na poziomie klas VI bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Przymusiński z klasy VI a. Bardzo dobrze spisali się również Dariusz Nowak z klasy V e oraz Gabriela Matuszak i Julia Pawlak z klasy VI b. Uczniów do konkursu przygotowały panie Maria Nowak,Iwona Rzepczyk oraz Danuta Krawczyk.
Gratulujemy.m1