50-lecie naszej szkoły w obiektywie

„Przeżyjmy wszystko jeszcze raz – ocalmy miniony czas” – tak brzmiało hasło obchodów 50-lecia powstania naszej szkoły, które odbyły się w dniach 12-13 października. Uroczystości jubileuszowe zainaugurowała msza święta w Kościele św. Marcina. Następnie w hali sportowej naszej szkoły odbyła się akademia z udziałem zaproszonych gości, wśród których byli m.in. burmistrz Jarocina, radni, byli uczniowie, nauczyciele oraz sympatycy naszej szkoły.

Pierwszą część uroczystości wypełniły przemówienia gości, następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Akademia stała się okazją nie tylko do przypomnienia historii naszej placówki, ale także do zaprezentowania jej współczesnych dokonań. Po części oficjalnej goście mieli okazję spędzić wspólnie czas przy poczęstunku oraz zwiedzić liczne wystawy rozmieszczone w całym budynku szkoły.

Msza św. w kościele św.Marcina

mi

Część oficjalna i artystyczna.

m3   m6

m9   m10 

m13     mmm

mm

m12

Zaproszeni goście

cccc   g1

gg g5

   llll   kkkk