m1  m11

Z okazji setnej  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno- muzyczny przed mszą świętą odprawianą w intencji mieszkańców  Jarocina w Kościele św. Marcina w Jarocinie. Przedstawienie przygotowały : Anna Mazurkiewicz- Dżumaga i Ewa Fengler.  Narrację prowadziła Aleksandra Cepa. Oprócz wierszy , które recytowali uczniowie z klasy III b gimnazjum ( Oliwia Andrzejczak, Julia Korzyniewska,  Alicja Mączka,  Zuzanna Mitsche,  Roksana Warkocka), można było obejrzeć scenki:  w niemieckiej szkole( Wiktoria Chuda, Weronika Biernacik, Angelika, Kaźmierczak, Oliwia Żurek, Jakub Gibki) , pożegnanie żołnierza z matką ( Przemysław Grygiel, Angelika Michor) i pożegnanie żołnierza z dziewczyną ( Ines Bardzińska). Montaż przeplatały pieśni patriotyczne w wykonaniu uczniów z klas III a gim., VIII b, VII a, VI b, V f.

m3

zdjęcia Gmina Jarocin