„To Polska- to moja Ojczyzna”.

IMG_20190406_122813

Szkoła Podstawowa w Noskowie zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w IV wieloboju patriotycznym „To Polska- to moja Ojczyzna”. Wielobój obejmował 3 dyscypliny poświęcone Warszawie. Z przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem nasza szkole reprezentowali następujący uczniowie:
1.Drygala Urszula z klasy 1 d- w konkurencji „piosenka” 2. Zwierzchlewski Stanisław z klasy VIb- w konkurencji „poezja” 3. Stepniak Oliwier z klasy V b -w konkurencji plastycznej „zabytki lub inne ciekawe miejsca Warszawy”.Opiekunem naszych reprezentantów była Katarzyna Obarska oraz siostra Konstancja Pielinska. Podczas zmagań panowała wspaniała atmosfera. Uczniowie nasi otrzymali wyróżnienie w postaci IV miejsca. Oczywiście nie zabrakło pięknych nagród i podziękowań.