Finał Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 13 grDSC_0492udnia 2013 roku w hali Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie odbył się Finał Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju udział wzięły 3 zespoły: Gimnazjum w Wilkowyi, Gimnazjum nr 1 w Jarocinie oraz gospodynie – Gimnazjum nr 5 w Jarocinie. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań:

  • Gimnazjum nr 5 Jarocin – Gimnazjum nr 1 Jarocin 5 : 4,
  • Gimnazjum nr 1 Jarocin – Gimnazjum Wilkowyja 1 : 9,
  • Gimnazjum nr 5 Jarocin – Gimnazjum Wilkowyja 4 : 8.

Wyniki końcowe:

  • 1 m. Gimnazjum Wilkowyja,
  • 2 m. Gimnazjum nr 5 Jarocin,
  • 3 m. Gimnazjum nr 1 Jarocin.

Skład zespołu Gimnazjum nr 5 w Jarocinie: Joanna Warkocka, Joanna Komendzińska, Aleksandra Szukalska, Weronika Józefiak, Julita Urbańska, Katarzyna Szymendera, Karolina Repnak, Oliwia Rzepecka, Zofia Kubiak, opiekun: Wojciech Pawłowski.