Powtórka z biologii

 fot. Leon Knypiński

Nauczanie zdalne nie przeszkodziło w rozwijaniu zainteresowań biologicznych. Wszyscy uczniowie mieli szansę wykonać prezentacje multimedialne na wybrany, aktualnie realizowany temat z biologii. Niestety nie mogły odbywać się wspólne, zaplanowane zajęcia terenowe w parku, więc uczniowie przeprowadzali je indywidualnie. Najciekawsze można obejrzeć i przy okazji utrwalić swoje wiadomości.

węże – Joanna Dąbrowska kl 6e Prezentacja o wężach
gady – Oliwia Kolańska kl 6d Gady
ptaki – Dariusz Nowak kl 6e PTAKI – Dariusz Nowak (1)
zdrowy styl życia – Alicja Narkiewicz kl 7c Prezentacja1
Wycieczka do parku, pomniki przyrody – Kajetan i Krystian Ratajczyk kl. 8b Kajetan_Ratajczyk – pomniki przyrody w parku
Wycieczka do parku, kaczki krzyżówki – Leon Knypiński kl 6f Jarocińskie kaczki