Konkurs świąteczny

Uczniowie klas 1-3 zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy plakat świąteczny pt. „Christmas”.  Prace miały zawierać obrazki oraz 15 słów w języku angielskim opisujących bożonarodzeniowe elementy plakatów. Nadesłano 21 fantastycznych prac wykonanych różnymi technikami.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich autorów plakatów i nadesłane prace konkursowe. Dzięki Wam mogliśmy poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia już na początku grudnia!
Po burzliwych obradach, jury konkursowe w składzie: Magdalena Rabiega-Szablewska (nauczyciel plastyki i techniki) oraz Marta Tomczyk-Moszyńska (nauczyciel j.angielskiego) postanowiło nagrodzić następujące prace:
1 miejsce – Brajan Gurzyński, klasa II c
2 miejsce – Karim Łagódka, klasa II d
3 miejsce – Kacper Nowak, klasa III d
Gratulujemy autorom zwycięskich prac!
Życzymy wszystkim Uczniom i ich rodzinom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Merry Christmas!
Organizatorzy konkursu,
Marta Szymańska
Marta Tomczyk-Moszyńska
Brajan Gurzyński II c
Karim Łagódka, II d
Kacper Nowak, IIId