List do św. Mikołaja

Siedmioro uczniów z klas VII-VIII wzięło udział w konkursie „List do św. Mikołaja”, który został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego Martę Szymańską i Martę Tomczyk-Moszyńską. Uczniowie mieli za zadanie napisanie listu w języku angielskim do św. Mikołaja i opisanie w nim siebie, swoich pasji oraz tego co chcieliby dostać na święta.

Organizatorzy konkursu postanowili nagrodzić następujących autorów listów:

1 miejsce – Olimpia Morgiel, kl. VIII b

2 miejsce – Piotr Łysiak, kl. VIII a

3 miejsce – Jagoda Walczak, kl. VIII b

Bardzo dziękujemy za nadesłane listy i życzymy wszystkim uczestnikom zdrowych i spokojnych świąt oraz aby św. Mikołaj spełnił ich życzenia!

Merry Christmas!

Olimpia_Morgiel, VIII b

 

 

Piotr Łysiak, VIII a

Organizatorzy konkursu