Półkolonie letnie i zimowe

 

 

received_698972320777405

Od kilku lat Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” organizuje w naszej szkole półkolonie letnie i zimowe. Każdy tydzień nawiązuje do tematów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci.  Byliśmy m. in. na Dzikim Zachodzie, bawiliśmy się w Jaskiniowców, pokonaliśmy także epokę lodowcową. Podczas tegorocznych ferii zimowych również odbywały się półkolonie z „Piątką”.  Tym razem tematem przewodnim był dwór królewski, w którym robiliśmy ogromne korony oraz zatańczyliśmy integracyjny królewski taniec. Podczas każdego turnusu prowadzimy zajęcia: plastyczne, wokalne, taneczne, gimnastyczne. Zwracamy dużą uwagę na ruch oraz gry i zabawy sportowe. Zapisy na półkolonie odbywają się bezpośrednio przed ich rozpoczęciem, zgodnie z wywieszonymi wówczas informacjami. Serdecznie zapraszamy!

received_422231149218516