Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE REALIZOWANE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W JAROCINIE

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA I ZAINTERESOWANIA

 

rodzaj zajęć

klasy

nauczyciel

termin

sala

1

Zajęcia sportowe klasy pierwsze

i drugie

Katarzyna Marciniak środa 12.40-13.40

sg

2

Koder Junior klasy pierwsze

i drugie

Beata Włoch wtorek 12.30-13.15

21

3

Zajęcia z kodowania klasy pierwsze

i drugie

Dorota Górecka poniedziałek 13.00-13.45/ wtorek 12.30-13.15 -co 2 tydzień

21

4

Zajęcia sportowe klasy drugie Jacek Szymański wtorek 15.25-16.10

hala

5

Zajęcia sportowe klasy czwarte Marcin Szymkowiak czwartek 16.00-17.00

hala

6

Zajęcia polonistyczne klasy 4b, 4c, 4d Ewa Lorenc wtorek 8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

17a

7

Zajęcia polonistyczne klasy 4a i 4e Ewa Lorenc czwartek 13.45-14.30 (co dwa tygodnie)

02

8

Zajęcia matematyczne klasy czwarte Ewa Pawlak poniedziałek  9.50-10.35

lub środa 15.20-16.10

29

34

9

Zajęcia matematyczne klasy piąte Rzepczyk Iwona pon. 14.35-15.20

14

10

Zajęcia polonistyczne klasy piąte Marlena Robak Adamkiewicz co drugi poniedziałek

8.00-8.45

17b

11

Zajęcia czytelnicze klasy piąte Stróżyk Katarzyna piątek 9.30-10.30

bibl.

12

Zajęcia sportowe klasy piąte Sławomir Udzik poniedziałek 14.35-15.20

hala

13

Zajęcia przyrodnicze klasy piąte Barbara Walerowicz wtorek 13.45-14.30

1

14

Zajęcia  kulturalno- teatralne klasy siódme Teresa Domagała Szymczak poniedziałek 14.35-15.20

2

15

Aerobik klasy siódme Katarzyna Marciniak wtorek 15.30-17.30

sg

16

Zajęcia matematyczne klasy szóste Izabela Sobik pn 13.45-14.30

17b

17

Zajęcia rozwijające zainteresowania z j. angielskiego klasa 5f Marta Zarychta wtorek 9.50-10.35

00

18

Kółko języka polskiego

6a, 6b

Patrycja Marciszak poniedziałek 12.45-13.30

jadalnia

19

Zajęcia przyrodnicze

4e

Monika Bartniczak środa 8.00-8.45

4

20

Podwórkowe Koło Różańca

2-6

s. Ewa Pelińska soboty od 10-12

świetl.

21

Zajęcia dla uczniów zdolnych

2a

Maria Bednarek wtorek 10.25-11.10

jadaln.

22

Zajęcia taneczne

2a, 2d

Maria Bednarek piątek 11.25-12.10

sg

23

Kółko fizyczne

klasy 7, 8 i 3g

Ewa Pawlak środa 15.15-16.00

34

24

Gry i zabawy ruchowe

klasy I

Wojciech Pawłowski wtorek 15.30-16.15

hala

25

Gry i zabawy ruchowe

klasy II

Wojciech Pawłowski poniedziałek 15.30-16.15

hala

26

Zajęcia sportowe

klasy 4, 5

Wojciech Pawłowski środa 15.30-16.15

hala

27

Gry i zabawy z językiem angielskim

2d i 3a

Aneta Jędrasiak poniedziałek 8.35-9.20

świetl

/sg

28

Gry i zabawy z językiem angielskim

1c i 1d

Aneta Jędrasiak środa 9.30-10.15

świetl

/sg

29

Szkolne koło gier planszowych

klasy 2 i 3

Aneta Jędrasiak piątek 12.15-13.10

29

30

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych

klasa 2c

Izabela Rabczewska środa 14.10-14.50

20

31

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych

klasa 3a

Ewelina Gęściak poniedziałek 15.05-15.50

21

32

Gry i zabawy z językiem angielskim

dzieci świetlicowe

Antonina Pinczewska wtorek 11.40-12.45

świetl.

33

Kółko kulturalno – teatralne

klasy od 4 do 3g

Krystyna Stefaniak piątek 12.45-13.30

bibl.

34

Zajęcia taneczne

klasy 1 a i 1c

Ewelina Plucińska od października piątek 12.45-13.30

sg

35

Zajęcia polonistyczne dla uczniów uzdolnionych

klasy V-VIII

Marlena Robak Adamkiewicz co drugi poniedziałek 8.00-8.45

17b

36

Kółko przyrodnicze

klasy IV

Anna Kardas Środa 11.45-12.30

29

37

zajęcia sportowe – piłka siatkowa

klasy II – VI

Grzegorz Gałuszka poniedziałek i środa 15.30-16.50,

hala

38

Zajęcia polonistyczne

klasy VIII

Beata Tomczak Środa 14.25-15.20

2

39

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

klasy VIII

Krawczyk Danuta co drugi czwartek 14.35-15.20

2

40

Kółko plastyczne

klasy VI

Anna Kardas czwartek 15.00-16.30

29

41

Klub miłośników Origami

wszyscy chętni

Dorota Wojtkowiak jedna sobota w miesiącu 10.45-11.30

29

42

Aerobik

IV-VI

Katarzyna Marciniak czwartki 14.30-16.00

sg

43

Spotkania z Biblią

klasy VIII

Anna Mazurkiewicz Dżumaga drugi poniedziałek miesiąca 14.35-15.20

4

44

Zajęcia artystyczne

klasy VI-VIII i 3g

Anna Mazurkiewicz Dżumaga pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca 14.35-15.20

4

45

Zajęcia sportowe

klasy 4 – 8

Marcin Szymkowiak wtorek 16.00 -17.00

hala

46

Zajęcia sportowe -aerobik

klasy IV-VII i 3g

Anna Przybylska wtorek 15.20 – 17.00

sg

47

Zajęcia z arteterapii

klasy I -III SP

Angelika Kostuj środa 15.00-15.45

21


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE REALIZOWANE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W JAROCINIE

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

 

rodzaj zajęć

klasy

nauczyciel

termin

sala

1

Zajęcia wyrównawcze klasa Ia Wioleta Radziejewska środa 11.15-12.00

23

2

Zajęcia wyrównawcze klasa I b Agata Baranek Wiecha wtorek 9.00-9.45

23

3

Zajęcia wyrównawcze klasa Ic i I d Ewa Statucka środa 10.25-11.10

23

4

Zajęcia wyrównawcze 2a i 2d Maria Bednarek środa12.25-13.10

21

5

Zajęcia wyrównawcze 2b i 2c Marzena Izydorczyk Miernik poniedziałek 14.10-14.55

7

6

Zajęcia wyrównawcze 3a Kostuj Angelika wtorek 11.25-12.10

21

7

Zajęcia z matematyki klasy czwarte Iwona Rzepczyk poniedziałek 9.50-10.35

00

8

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

klasa IV b

Iwona Rzepczyk co drugi czwartek 10.45-11.30

bibl.

9

Zajęcia z języka polskiego klasy czwarte Ewa Lorenc wtorek 8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

17a

10

Zajęcia z języka polskiego klasy piąte Ewa Lorenc poniedziałek 8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

02

11

Zajęcia z matematyki klasy piąte Anna Kubiak pon. 14.35-15.20

4

12

Zajęcia z języka angielskiego klasy czwarte i piąte Magdalena Demska Barrie poniedziałek 8.00-8.45

17a

13

Zajęcia z matematyki szóste Izabela Sobik 6a,6b- wtorek 14.35-15.20

6c wtorek 13.45-14.30

16

14

14

Zajęcia z języka polskiego klasy  szóste Teresa Domagała Szymczak poniedziałek 14.35-15.20

2

15

Zajęcia z języka angielskiego szóste Małgorzata Chmura poniedziałek 14.35-15.20

02

16

Zajęcia z matematyki siódme Izabela Sobik poniedziałek 14.35-15.20

15

17

Zajęcia z języka polskiego siódme i ósme Teresa Domagała Szymczak poniedziałek 14.35-15.20

2

18

Zajęcia z języka angielskiego klasy siódme Marta Tomczyk Moszyńska poniedziałek 14.35-15.20

05a

19

Zajęcia z chemii siódme, ósme i gimnazjum Monika Bartniczak poniedziałek 14.35-15.20

34

20

Zajęcia z geografii V – VIII

i gimnazjum

Barbara Walerowicz poniedziałek 14.35-15.20

1

21

Zajęcia z matematyki

klasy VIII

Krawczyk Danuta co drugi czwartek 14.35-15.20

2

22

Zajęcia z fizyki siódme, ósme i gimnazjum Pawlak Ewa środa 14.35-15.20

34

23

Zajęcia z języka niemieckiego

VII, VIII i 3g

Paulina Strugała środa 13.45-14.30

32

24

Zajęcia z języka angielskiego klasy ósme Agnieszka Radziejewska czwartek 14.35-15.20

05b

25

Zajęcia z języka polskiego klasy III gimnazjum Patrycja Woźniak co drugi czwartek 14.35-15.20

32

26

Zajęcia z języka angielskiego klasy III gimnazjum Mateusz Guździoł poniedziałek 14.35-15.20

32

27

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

klasy 2b, 2c, 2e

Antonina Pinczewska poniedziałek 13.30-14.15

7

28

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

klasa V a

Anna Kubiak wtorek 10.45-11.30

bibl.

29

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z orzeczeniami  potrzebie kształcenia specjalnego

klasa VIII a

Violetta Koperska pierwsza środa miesiąca 8.00-8.45

06

30

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego dla uczniów z orzeczeniami  potrzebie kształcenia specjalnego

klasa 3 cg

Violetta Koperska pierwszy poniedziałek miesiąca 12.

jadaln.