Nauczyciele

1 Andrzejewska Katarzyna pedagog specjalny, rewalidacja
2 Baranek-Wiecha Agata edukacja wczesnoszkolna
3 Bartniczak Monika biologia, chemia, przyroda
4 Bednarek Jarosław religia
5 Bednarek Maria wychowawca świetlicy, wspomaganie, rewalidacja
6 Chmura Małgorzata język angielski
7 Demska-Barrie Magdalena język angielski
8 Domagała – Szymczak Teresa język polski
9 Durczak Marek wychowanie fizyczne
10 Fengler Ewa historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
11 Gałuszka Grzegorz wychowanie fizyczne
12 Głogowska Danuta przyroda, rewalidacja
13 Guździoł Mateusz język angielski
14 Jankowiak Iwona edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, logopedia
15 Jezierska Hanna historia i społeczeństwo, wychowanie do życia w rodzinie
16 Jędrasiak Aneta edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
17 Kabacińska Aleksandra język niemiecki, język polski
18 Kardach Izabela edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe
19 Kardach Sandra język angielski
20 Kardas Anna edukacja wczesnoszkolna, przyroda
21 Kniat Małgorzata biologia, przyroda
22 Koperska Violetta wspomaganie, rewalidacja
23 Kosiński Tomasz wychowanie fizyczne
24 Krawczyk Danuta matematyka
25 Król Ewa wychowanie do życia w rodzinie
26 Kubiak Anna matematyka, rewalidacja
27 Kubiak Wiesława język polski, rewalidacja
28 Lorenc Ewa język polski
29 Makowiecka Katarzyna wspomaganie, rewalidacja
30 Marciniak Elżbieta wychowawca świetlicy
31 Marciszak Patrycja język polski
32 Mazurkiewicz Anna religia
33 Izydorczyk – Miernik Marzena edukacja wczesnoszkolna
34 Musiałek Izabela rewalidacja, wspomaganie
35 Nowak Maria matematyka, rewalidacja
36 Obarska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, plastyka
37 Pawlak Ewa matematyka, fizyka, rewalidacja
38 Pawłowski Wojciech wychowanie fizyczne
39 Przybylska Anna wychowanie fizyczne
40 Rabczewska Izabela rewalidacja, wspomaganie
41 Radziejewska Agnieszka język angielski
42 Radziejewska Wioleta edukacja wczesnoszkolna, wspomaganie
43 Roszak Kamila wychowawca świetlicy
44 Rzepczyk Iwona matematyka, rewalidacja
45 s. Anna Wiśniewska religia
46 Skowron Lidia plastyka, zajęcia artystyczne, z. techniczne
47 Sobik Izabela matematyka, wspomaganie
48 Statucka Ewa edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
49 Stechlińska Aleksandra wspomaganie
50 Stefaniak Krystyna biblioteka, rewalidacja, wspomaganie, z. socjoterapeutyczne
51 Stróżyk Katarzyna biblioteka, rewalidacja, wspomaganie
52 Strugała Paulina język niemiecki
53 Szymański Jacek wychowanie fizyczne
54 Szymkowiak Anna język polski
55 Szymkowiak Danuta religia
56 Szymkowiak Marcin wychowanie fizyczne
57 Świderski Leszek wiedza o społeczeństwie, muzyka, z. artystyczne
58 Tomczak Beata język polski
59 Tomczyk Marta język angielski
60 Udzik Hanna edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
61 Udzik Sławomir wychowanie fizyczne
62 Walerowicz Barbara geografia, przyroda
63 Wieczna Dorota rewalidacja, wspomaganie
64 Wieruszewska Maria informatyka, z. komputerowe
65 Włodarek Anna matematyka, wspomaganie, rewalidacja, z. techniczne
66 Wojtkowiak Dorota rewalidacja, wspomaganie, logopedia
67 Woźniak Patrycja język polski, z. socjoterapeutyczne, wspomaganie
68 Zarychta Marta język angielski, język francuski