Uroczystość zakończenia klas ósmych

Uroczystość zakończenia klas ósmych

22 czerwca o godzinie 1600 odbyła się uroczystość zakończenia nauki przez klasy ósme. Akademię prowadziły uczennice klasy 8e, Michalina Knypińska i Anita Murawska, a kilka ciepłych i dowcipnych słów o wychowawcach i nauczycielach uczących wygłosiła Olga Stróżyk. W trakcie części oficjalnej do Złotej Księgi zostali wpisani najlepsi uczniowie kończący naukę a Medal Szkoły odebrali: Mateusz Sikorski z klasy 8d i Maksymilian Włodarczyk z klasy 8e. Wręczono również nagrodę „Wystrzałowy Uczeń” i „Kolega na Medal”. Ponadto nagrodzono uczniów działających w Samorządzie Uczniowskim, a Mateusz Sikorski za zaangażowanie przy organizacji imprez sportowych otrzymał specjalną nagrodę od Grzegorza Gałuszki. Wychowawcy wyrazili wdzięczność rodzicom włączającym się w działania na rzecz szkoły. Ze swej strony podziękowania dyrekcji, nauczycielom i innym pracownikom szkoły za osiem lat opieki nad dziećmi złożyła przedstawicielka Rady Rodziców. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrała radna Lechosława Dębska, która w Imieniu Burmistrza Jarocina przekazała gratulacje dla absolwentów szkoły. Uroczystość zakończyła krótka część artystyczna przygotowana przez młodzież.

0