Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – klasy IV – VII

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – klasy IV – VII

W piątek, 23 czerwca, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Akademię rozpoczęto od przekazania sztandaru szkoły nowym pocztom sztandarowym. Następnie dyrektor szkoły podziękował uczniom i nauczycielom za trud włożony w naukę i wychowanie w ciągu całego roku szkolnego. Szczególne podziękowania odebrały  trzy nauczycielki odchodzące na emeryturę: Małgorzata Kniat ucząca biologii, Hanna Jezierska ucząca historii
i Anna Włodarek ucząca matematyki. Podczas akademii wręczono najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody „Wystrzałowy uczeń”
i „Kolega na medal”. Na koniec głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców życząc wszystkim bezpiecznego i udanego wakacyjnego wypoczynku.

0