TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy (16-20.10) to tydzień, podczas którego proponujemy, aby w każdej szkole, klasie zorganizowane zostały zajęcia, warsztaty, gry i zabawy, podczas których uczniowie mieliby szansę poznać siebie oraz swoje mocne strony.
W tym roku tematem przewodnim było Zostań królem / królową swojego czasu. Zadaniem uczniów było m.in. wykonanie koron, na których zapisywali swoje marzenia.

Drogie Panie i Drodzy Panowie! Oto Królowa i Król wybrani w tajnym głosowaniu w świetlicy szkolnej w ramach Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy 🙂

A jaką Ty masz supermoc?

klasa 5d

klasa 3a

Swoje „Drzewo talentów” wykonały dzieci wraz z Paniami ze świetlicy szkolnej w ramach Tygodnia Uczniowskiej Supermocy. Praca będzie zdobić ściany w świetlicy i przypominać o supermocach, które w sobie mamy.

Niezwykle ważne jest, by każdy z nas uświadomił sobie, że posiada jakiś talent. Nawet najmniejszy. Brawo dzieciaki!

klasy 4c i 5c